0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Sutey реле 10 парчиња OJ-SH-SH-112LMH 8A 250VAC 4PIN

Sutey реле 10 парчиња OJ-SH-SH-112LMH 8A 250VAC 4PIN

DEN 1172.80
Во магацинот.

Тековен

Релеи Способност за анти-мешање, стабилни перформанси. Широко се користи за целата контрола на MCU, индустрискиот сектор, контролата на PLC, паметната контрола на домот. Мала големина/ниска потрошувачка на енергија/висока контактна напон/висока чувствителност. Лесен за инсталирање, водоотпорен дизајн, ефективна дисипација на топлина, без вишок проблем со топлина. Способност за анти-мешање, стабилни перформанси. Широко се користи за целата контрола на MCU, индустрискиот сектор, контролата на PLC, паметната контрола на домот. Мала големина/ниска потрошувачка на енергија/висока контактна напон/висока чувствителност. Лесен за инсталирање, водоотпорен дизајн, ефективна дисипација на топлина, без вишок проблем со топлина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата