0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ксјанфа Кристијан Шминка Торба Пеперутка Библиски Стих Подарок Трендовски Христијански Подарок Позитивни Изреки Вие Сте Убава Пеперутка Љубовник Козметичка Тор?

Ксјанфа Кристијан Шминка Торба Пеперутка Библиски Стих Подарок Трендовски Христијански Подарок Позитивни Изреки Вие Сте Убава Пеперутка

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

●МАТЕРИЈАЛ} нашата козметичка кеса Е изработена од висококвалитетен памук и лен, извонредна изработка, силна отпорност на триење, цврст и издржлив, водоотпорен дизајн, лесен за носење дома и патување ●ГОЛЕМИНА 23см*18см, рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка. Лесно може да се стави во козметика и алатки за шминка како што се црвена уста, сенка за очи, тоалети итн., а може да се користи и како вреќа за складирање на ленти за коса, шноли, очила за сонце, моливи итн., што е преносливо и практично. ①СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА е Идеален За студирање, работа, бизнис, патување, одмор, кампување, теретана, забава, шопинг, може да носи неопходни предмети за овие прилики. Лесен, близок и безбеден. Може да биде и мултифункционална торба за складирање за чување мали предмети дома, компанија или училиште. ●ДАЈТЕ за СЕКОЈА ПРИГОДА} Козметички кеси може да им се дадат на вашите пријатели, сестри, девојки, мајки, деца, наставници и да им донесат изненадувања. Тоа е најдобриот подарок за роденденот на важни луѓе, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и дипломирањето. Можете исто така да ги ставите вашите personal работи во оваа козметичка кеса за заштита. Q гаранција дека сме посветени на обезбедување на клиенти со висококвалитетни производи и внимателни услуги. Ако ја примите стоката или имате какви било проблеми во користењето на нашите производи, ве молиме известете не преку е-пошта. ●МАТЕРИЈАЛ} нашата козметичка кеса Е изработена од висококвалитетен памук и лен, извонредна изработка, силна отпорност на триење, цврст и издржлив, водоотпорен дизајн, лесен за носење дома и патување. ●ГОЛЕМИНА 23см*18см, рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка. Лесно може да се стави во козметика и алатки за шминка како што се црвена уста, сенка за очи, тоалети итн., а може да се користи и како вреќа за складирање на ленти за коса, шноли, очила за сонце, моливи итн., што е преносливо и практично. ①СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА е Идеален За студирање, работа, бизнис, патување, одмор, кампување, теретана, забава, шопинг, може да носи неопходни предмети за овие прилики. Лесен, близок и безбеден.

Параметри на производот

Стоката во категоријата