0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Домаќинството најважни работи со рачно изработена смола од бела маса, бела

Домаќинството најважни работи со рачно изработена смола од бела маса, бела

DEN 285.44
Во магацинот.

Тековен

Оваа елегантна странична маса на корпи има пријатна боемска естетика со заоблен профил и цврста ткаенина од бела смола - совршен додаток на која било област за седење во затворен простор или на отворено Се одликува со смола ткаена странична маса, која е рачно во издржлива ткаенина околу цврста метална рамка. Оваа стилска табела со акцент може да се користи надвор под покриен двор или во затворен простор со лагер, дури може да се сврти наопаку и да се користи како засадувач. Тенок профил може да се вклопи покрај каучот, во влезот или до креветот, исто така е лесно да се исчисти со влажна партал или да се исплакне со црево за потемелно чисто; Максимален капацитет на тежина од 200 фунти кога се користи како столче. 13,75 инчи дијаметар x 18 инчи H. Оваа елегантна странична маса на корпи има пријатна боемска естетика со заоблен профил и цврста ткаенина од бела смола - совршен додаток на кое било простор за седење во затворен или отворен простор. Се одликува со смола ткаена странична маса, која е рачно во издржлива ткаенина околу цврста метална рамка. Оваа стилска табела со акцент може да се користи надвор под покриен двор или во затворен простор со лагер, дури може да се сврти наопаку и да се користи како засадувач. Тенок профил може да се вклопи покрај каучот, во влезот или до креветот, исто така е лесно да се исчисти со влажна партал или да се исплакне со црево за потемелно чисто; Максимален капацитет на тежина од 200 фунти кога се користи како столче. 13,75 инчи дијаметар x 18 инчи H. Воведете малку рустикален талент во вашиот дом со оваа повеќенаменска маса на корпа. Неговата издржливост и шик изглед се позајмуваат на најразлични потенцијални намени околу современиот дом. Иако нејзината главна цел е да биде елегантна странична табела, може да се користи и како низок столче или дури и засадувач со додавање на пластична лагер. Оваа странична маса на корпи има вистинска количина на боемска инспирација и шик современ стил што е совршен за употреба во дневната соба, спалната соба или канцеларијата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата