0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Дизајн Скинц Сонце-бакнуван ден V2 Заштитна винил Декларална обвивка за обвивка на кожата компатибилен со Samsung Galaxy S20

Дизајн Скинц Сонце-бакнуван ден V2 Заштитна винил Декларална обвивка за обвивка на кожата компатибилен со Samsung Galaxy S20

DEN 159.20
Во магацинот.

Тековен

Прецизно вклопување* // Оваа кожа се вклопува како ракавица на кривините на вашиот Samsung Galaxy S20 без да додадете рефус Чувство на мек допир; Матната завршница на кожата се чувствува толку одлично во вашата рака што ќе заборавите дека дури користите кожа. Направено специјално за Samsung Galaxy S20* // Компатибилен само со Samsung Galaxy S20. Ова не е тежок случај, туку премија винил декларација, обвивка за кожа. Го покрива i Phone со исечоци за да се овозможи целосна употреба на пристаништа, камера и звучници; Работи со сите кабли. Овозможува и поддржува безжично полнење на Чи. Заштита без најголемиот дел* // Секоја заштитна кожа го обезбедува вашиот нов мобилен уред Samsung Galaxy S20 со ултра-тенко покриеност на работ до раб за подобрена одбрана на гребење од дневната злоупотреба. Како е направено* // Секоја кожа се создава внимателно со сеопфатен процес на производство со три слој со употреба на 3М материјали што обезбедуваат највисок квалитет на готов производ. Започнува со патентирана поддршка за лепило за ослободување на воздухот што спречува да се појават меурчиња за време на процесот на инсталација. Откако графичката ќе биде отпечатена од нашата најсовремена опрема, ние нанесуваме кристално чист слој на ламиниране во нашите меки-матни или високи сјајни завртки што ја штитат вашата кожа од секојдневно абразија, матната завршница на кожата се чувствува толку одлично Во вашата рака ќе заборавите дека дури користите кожа. Направено специјално за Samsung Galaxy S20* // Компатибилен само со Samsung Galaxy S20. Ова не е тежок случај, туку премија винил декларација, обвивка за кожа. Го покрива i Phone со исечоци за да се овозможи целосна употреба на пристаништа, камера и звучници; Работи со сите кабли. Овозможува и поддржува безжично полнење на Чи. Заштита без најголемиот дел* // Секоја заштитна кожа го обезбедува вашиот нов мобилен уред Samsung Galaxy S20 со ултра-тенко покриеност на работ до раб за подобрена одбрана на гребење од дневната злоупотреба. Како е направено* // Секоја кожа се создава внимателно со сеопфатен процес на производство со три слој со употреба на 3М материјали што обезбедуваат највисок квалитет на готов производ. Започнува со патентирана поддршка за лепило за ослободување на воздухот што спречува да се појават меурчиња за време на процесот на инсталација. Откако графичката е отпечатена од нашата најсовремена опрема, ние нанесуваме кристално чист слој на ламиниране во нашите меки-матни или високи сјајни завршувања што ја штитат вашата кожа од секојдневно абразија само ја излупи и шлакаат нов на тоа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата