0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Линвнил 6-Пакет Rj45 Спојка Етернет Адаптери-Женски На Женски Во Линија Спојки За Cat7/Cat6/Cat5e/Cat5 Етернет Кабел Екстендер

Линвнил 6-Пакет Rj45 Спојка Етернет Адаптери-Женски На Женски Во Линија Спојки За Cat7/Cat6/Cat5e/Cat5 Етернет Кабел Екстендер

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Разноврсна Етернет Спојка : Нашата спојка RJ45 е совршено решение за проширување на етернет конекциите со поврзување на два кратки мрежни кабли заедно Тој е компатибилен Со Мрежите Cat7, Cat6, Cat5e и Cat5. Лесен За Употреба : овој приклучок и спојка за играње не бара драјвери или комплицирани процедури за инсталација, обезбедувајќи употреба без проблеми. Со шест различни бои за избор, лесно е да ги идентификувате и организирате вашите мрежни кабли. Безбедна Врска : Нашата спојка има никелирани контакти и лесен клип за задржување, обезбедувајќи сигурна и без корозија врска што нема лесно да се одвои. Високи Перформанси : Оваа вградена спојка за приклучок ги исполнува перформансите од категоријата 6 и е компатибилна со стандардот TIA/EIA 568-C. 2, обезбедувајќи пренос на податоци со голема брзина и сигурни перформанси. Спојката гарантира дека ги исполнува безбедносните стандарди и е ослободена од опасни материи. Ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, нашиот тим за услуги на клиентите е тука за да ви обезбеди најдобра поддршка по продажбата. Нашиот Rj45 Спојка Ethernet Ethernet Extender-совршено решение за секој кој сака да ја прошири својата интернет конекција со леснотија! Со перформанси со голема брзина до 10 gbps, ќе можете да уживате во супер брзи брзини на интернет без никакво заостанување, без разлика што правите на интернет. Нашата спојка има заштитна структура со целосна метална заштита што спречува пречки од надворешни сигнали, обезбедувајќи стабилна и сигурна врска што нема да ве изневери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата