0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ДОМИКИНГ Портокал И Лимон Виси Тоалет Торба Преносни Козметички Кеси Патување Шминка Организаторите Торбички За Мажи Жени Четки Додатоци Шампон Медиум

ДОМИКИНГ Портокал И Лимон Виси Тоалет Торба Преносни Козметички Кеси Патување Шминка Организаторите Торбички За Мажи Жени Четки

DEN 303.84
Во магацинот.

Тековен

●Достапни се Две Големини За да се исполнат различни состаноци, обезбедени се 2 различни големини за избор, Средни (10,83 во*8,07 во*5,51 инчи), Големи (12,6 во*9,06 во*5,71 инчи) ①Лесен Пристап И Лесно Чистење. Торбата за тоалети е достапна за закачување на која било врата, мазните патенти ги прават предметите лесни за пристап и лесни за чистење по употреба. ●Висечки Куки За Погодност ● Опремени Со висечки куки, што значи дека можете да ги закачите на ѕид за подобра организација додека ги користите дома и да ги оставите кога ги користите како патна торба. ●Издржлив и Цврст Q Изработен Од ткаенина со одличен квалитет, задебелена ткаенина, засилени рабови на капакот со двојно зашиена, што ја прави потрајна и поцврста од вообичаените козметички кеси. ●Внатрешни Работи отпорни На истекување И Роми Простор● 4 независни прегради и 2 мрежни џебови обезбедуваат поголем простор за складирање што може да ги собере сите ваши додатоци, еден џеб отпорен на истекување за да поставите контејнери со течност, што спречува нивно истекување. ●Достапни се Две Големини За да се исполнат различни состаноци, обезбедени се 2 различни големини за избор, Средни (10,83 во*8,07 во*5,51 инчи), Големи (12,6 во*9,06 во*5,71 инчи). ①Лесен Пристап И Лесно Чистење. Торбата за тоалети е достапна за закачување на која било врата, мазните патенти ги прават предметите лесни за пристап и лесни за чистење по употреба. ●Висечки Куки За Погодност ● Опремени Со висечки куки, што значи дека можете да ги закачите на ѕид за подобра организација додека ги користите дома и да ги оставите кога ги користите како патна торба. ●Издржлив и Цврст Q Изработен Од ткаенина со одличен квалитет, задебелена ткаенина, засилени рабови на капакот со двојно зашиена, што ја прави потрајна и поцврста од вообичаените козметички кеси. ●Внатрешни Работи отпорни На истекување И Роми Простор● 4 независни прегради и 2 мрежни џебови обезбедуваат поголем простор за складирање што може да ги собере сите ваши додатоци, еден џеб отпорен на истекување за да поставите контејнери со течност, што спречува нивно истекување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата