0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Dragonbtu 3 Tier Cupcake Stand со златен шипка пластична нивоа десерт кула фиока галаксиски црно овошје бонбони приказ за свадбена роденденска забава Божиќна чај

Dragonbtu 3 Tier Cupcake Stand со златен шипка пластична нивоа десерт кула фиока галаксиски црно овошје бонбони приказ за свадбена роденденска

DEN 623.68
Во магацинот.

Тековен

Safeafe Материјал : Златен десерт стои плочата користи пластика со градежна храна, која е безбедна и нетоксична Може да се користи повторно. Додатоците се изработени од легура на цинк, што е потрајно од обичното железо и не е лесно да се деформира. Не користете тврди предмети за да ја избришете површината. Исплакнете чисто со вода и оставете да се исуши пред употреба. ❤ Големина на Производот : Висината на целосната табела за десерт е 32 см/12,5in, а плочите се 21 см/8. Идеално за кекси, колачиња, бонбони, десерти, закуски, крофни, пити, колачи може да се постават. ❤multifunctional : Три -слојната лента за раце не е само табела за десерт, туку и решетка за приказ на накит. Може да собере додатоци како што се вашиот прстен, ѓердан, обетки, часовници, итн., И исто така може да биде производ за нега на кожата. И ставете го на вашата маса за облекување, ова е многу убава домашна декорација. - Лесно да се соберат и расклопуваат : Подложните ленти за торта од злато се цврсти и стабилни со поврзување на нивоата со цврста рачка и завртки. Кога не го користите, тие можат лесно да се расклопат за да заштедат простор за складирање. ❤ Nice Декорација за вашата забава : Три -слојни десертни маса користи златна рачка, со срцев дизајн, благороден и елегантен, погоден за Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденската забава, годишнината, тушевите за бебиња, пекари, церемонии за дипломирање, свадба , Ангажман, затоплување во куќата и какви било други тематски забави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата