0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Цртани зоолошка градина животни завеса за спална соба деца слон лав тигар зебра затемнувајќи прозорец сурови декоративни жирафа диви животни затемнувања завеси

Цртани зоолошка градина животни завеса за спална соба деца слон лав тигар зебра затемнувајќи прозорец сурови декоративни жирафа диви

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

100% полиестер ✿ [Сет на завеси] : Сет вклучува 2 панели од 38 W x 45 l инч секоја // 38 W x 54 l инч секоја // 42 w x 63 l инчи секоја // 42 w x 84 l инч секоја // 42 w x 90 l // 52 W x 63 l инч секоја // 52 w x 84 l инч секоја // 52 w x 90 l инчи секоја // 52 w x 96 l инчи секоја од нив. Сребрена пластична громови на врвот (Внатрешен дијаметар1.8 " / надворешен дијаметар 2,7"). Лесно се обеси и непречено лизгајте. ✿ [Материјал] : Според повратните информации на клиентот, ја надградивме ткаенината на завесата ➜ високо-одделение со кадифена ткаенина (мек допир). Нашите декоративни завеси не 100% завеси за затемнување /не 100% завеси за блокирање на светлина, но можат да блокираат 30-50% сончева светлина заради различни бои (темна боја работи подобро од светлината боја). ✿ [Третмани за прозорци] : Печатената завеса со висока дефиниција доаѓа со кул персонализиран дизајн, кој може да ја заштити вашата приватност, да ја разубави вашата соба и да го зголеми чувството за дизајн. Панелите за завеси се совршени за деца момчиња девојчиња, жени, млади, соба за возрасни, дневна соба, спална соба, трпезарија, соба за студентски дом. ✿ [Мулти-намена] : Овие завеси за домашни украси погодни за пролет, лето, есен и зима. Исто така, може да биде добра идеја за подароци за Ноќта на вештерките, Божиќ, Нова Година, роденден, свадба, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката. ✿ [Чисти упатства] : Нашата завеса е машина што се мие во нежен циклус и ладна вода, не бели. Топло железо и се сува суво на ниски температури.

Параметри на производот

Стоката во категоријата