0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Корален Гребен Преклопен Вентилатор ЗА Рака УВ Сјај Подводен Корален Гребен Рачен Вентилатор За Корален Декор Рачен Вентилатор За Женски Вентилатор За Бамбус Под?

Корален Гребен Преклопен Вентилатор ЗА Рака УВ Сјај Подводен Корален Гребен Рачен Вентилатор За Корален Декор Рачен Вентилатор

DEN 240.00
Во магацинот.

Тековен

Оригинални уметнички дела од коралниот гребен отпечатени на бамбус рачен вентилатор Сублимацијата отпечатена на полиестерска ткаенина, мастилото ги задржува своите светли бои со текот на времето, никогаш не избледува. Мастилото е флуоресцентно, така што вашиот вентилатор ќе свети под УВ/Црно Светло. Еко Пријателски! ? Направено со Обновлива бамбус и Нетоксична ткаенина!. Голема Големина : 33см Затворени 62см Отворени (13" Затворени 24. Гласен Звук На Прилепување / Клак. Оригинални уметнички дела од коралниот гребен отпечатени на бамбус рачен вентилатор. Сублимацијата отпечатена на полиестерска ткаенина, мастилото ги задржува своите светли бои со текот на времето, никогаш не избледува. Мастилото е флуоресцентно, така што вашиот вентилатор ќе свети под УВ/Црно Светло. Еко Пријателски! ? Направено со Обновлива бамбус и Нетоксична ткаенина!. Голема Големина : 33см Затворени 62см Отворени (13" Затворени 24. Гласен Звук На Прилепување / Клак. Црно бамбусово ребро од 13 инчи со лесна полиестерска ткаенина, отпечатено со специјално флуоресцентно мастило што е реактивно под УВ светлина (клуб/партиски црни светла).

Параметри на производот

Стоката во категоријата