0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
CRCW201012K1FKTF - Фиксни 2 -пини SMD 201012K1

CRCW201012K1FKTF - Фиксни 2 -пини SMD 201012K1

DEN 489.60
Во магацинот.

Тековен

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Вишај фиксен отпорник дебел филм Дебел филм 2010 Керамичка површина (SMD) Отпорен на чип 2-пински SMD Surface Mount (SMT) 201012 K1 CRCW201012 K1 FK.

Параметри на производот

Стоката во категоријата