0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Дијамант Преглед Приврзок Овална Ситница Накит Кутија

Дијамант Преглед Приврзок Овална Ситница Накит Кутија

DEN 719.84
Во магацинот.

Тековен

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1/2 инчи на 3 инчи широки на 1 1/2 инчи високи. Внатрешните димензии се долги околу 4 1/4 инчи за 2 3/16 инчи широки за 1 инч високи. Внатрешноста на кутијата е темна морнарица. Доаѓа во кутија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата