0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Тангкси 15,6 инчен лаптоп за прозорец10, преносен ултра тенок 1920х1080 FHD канцелариски лаптоп компјутер со нумерички тастатура за задно осветлување, за деловни игри

Тангкси 15,6 инчен лаптоп за прозорец10, преносен ултра тенок 1920х1080 FHD канцелариски лаптоп компјутер со нумерички тастатура за

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Високи перформанси : 15,6 инчен лаптоп се напојува со Intel Celeron i7 9 -та генерација процесор со до 4,5 GHz, 6 јадра и 12 нишки, моќно работење без заостанување, подигнете се за 6 секунди, погоден за дневна работа и игра и за деловна канцеларија или за деловна канцеларија или студенти 15,6 инчен екран : за лаптоп Виндоус 10 со 15,6 инчи 1920х1080 екран со висока резолуција, процес на FHD, 16 : 9 голем дисплеј, целосна репродукција на бојата RGB; Вратете ја суштината на бојата и чувајте го видот. Загарантирани јасни и животни слики во милиони бои. Мултифункција : Металното тело лаптоп е лесен и стилски и поддржува отклучување на отпечатоци од прсти. Опремена со тастатура за позадинско осветлување со целосна големина и голема тастатура, и со нумеричка тастатура за да обезбеди поудобно искуство за пишување. Долг век на траење на батеријата : Лаптопот се напојува со нова композитна литиум јонска батерија со до 8 часа траење на батеријата, доволно за секојдневна употреба.0 x 3, 3,5мм слушалки Jackек X 1, HD мултимедијална интерфак x 1, rj45 x 1, тип c x 1, слот за мемориска картичка x 1, и многу други пристаништа, лесно е да се користат на дневна основа. За системот Windows 10 : FHD IPS лаптоп со Windows 10 System е компатибилен со најразличен софтвер за канцеларии и учење, моќен. Со вградени во двојни стерео звучници, лаптопот компјутер обезбедува јасен звук дали гледате видеа или музика со стриминг. СПЕК : Тип на ставка : Материјал за лаптопчиња : Алуминиум легура, LCDoperation System : За Windows 10 Language Поддршка : Стандарден англиски систем, единица за обработка на повеќе јазици (процесор) : За процесорот Intel I7 9 -та генерација, шест јадра и дванаесет навои процесор за слики (GPU) : За Intel HD Graphics Graphics Тип на картичка : Интегрирана графичка меморија (тип на LPDDR, големина, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата