0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Skytech Archangel 3.0 Игри Компјутер Компјутер Десктоп-Ryzen 5 3600 6-Јадро 3.6 GHz, RTX 3060 12GB, 1tb &засилувач; Sceptre 27-Инчен FHD ПРЕДВОДЕНА Игри Монитор 75Hz 2X HDMI VGA Вградување Звучници, Ултра Т?

Skytech Archangel 3.0 Игри Компјутер Компјутер Десктоп-Ryzen 5 3600 6-Јадро 3.6 GHz, RTX 3060 12GB, 1tb &засилувач; Sceptre 27-Инчен

DEN 1439.84
Во магацинот.

Тековен

Производ 1 : ● AMD Ryzen 5 3600 6-Јадро 32 GHz Турбо) Процесор ПРОЦЕСОР 1tb SSD. Производ 1 : ● Ge Force RTX 3060 12gb GDDR6 Графичка Картичка (Бренд Може Да Се Разликуваат) 16 GB DDR4 3200 MHz Игри Меморија Со Топлински Распрскувачи Windows 10 Дома 64-битна. Производ 1 : € 802.11 AC Не Bloatware графички излез опции вклучуваат 1 x HDMI, и 1 x Дисплеј Порта Гарантира, Дополнителни Пристаништа може да се разликуваат USB Порти Вклучувајќи 2.2 Gen1 Порти HD Аудио И Микрофон Слободен Игри Тастатура и Глувчето. Производ 1 : ● Ладилник и 3 x Rgb Навивачи Напојува со 80 Плус Злато Сертифициран 600 Вати Напојување Skytech Архангел 3.0 Игри Случај со Калено Стакло – Бело. Производ 2 : Сина Промена На Светлината : Сината Промена на Светлината ја намалува сината светлина, овозможувајќи ви удобно да работите, гледате или играте апликации без да ги напрегате очите. Производ 2 : До 75hz Стапка На Освежување : со стапка на освежување од 75 Hz, сликите се менуваат побрзо и помазно од стандардот, намалувајќи го кинењето на екранот. Производ 2 : Amd Free Sync : СО Amd Free Sync, гејмерите уживаат во непречено видео и беспрекорно движење на самото место во брзи игри. Стапките на освежување на графичката картичка и мониторот се синхронизираат за да се елиминира кинењето и пелтечењето. Производ 2 : Повеќе Пристаништа : една VGA и две HDMI пристаништа секоја забрза освежување стапка до 75 Hz, обезбедување на визуелна предност што треба да го поразите секој противник за време на сите ваши игри авантури. Ryzen 5 3600 6-Јадро 3.2 GHz Турбо) Процесор ПРОЦЕСОРОТ 1tb SSD. Ryzen 5 3600 6-Јадро 3.2 GHz Турбо) Процесор ПРОЦЕСОРОТ 1tb SSD. Skytech Archangel 3.0 Компјутерски КОМПЈУТЕРСКИ Компјутер Десктоп-Ryzen 5 3600 6-Јадро 3.6 GHz, RTX 3060 12 GB, 1 TB SSD, 16 GB DDR4 3200, Rgb Фанови, AC Wi Fi, 600w Злато PSU, Windows 10 Насловна 64-битна, Whithwoy зошто да се задоволите со просечноста? Скокнете напред во серијата Skytech Archangel 3.0 со најновите архитектури. Одликувајќи се со најновите NVIDIA rtx серија графички картички и се напојува СО Amd Ryzen 5 Процесор. Скајтех Архангел 3.0 ја испорачува најдобрата платформа за игри со вредност од цена до перформанси на пазарот.Skytech Archangel 3.0 го нуди најдобриот гејмерски компјутер изграден до денес за брзо извршување на популарни игри Како Што Се Повик На Должност Воена Зона, Fornite, Бегство Од Тарков, Голема Кражба Auto V, Валорант, World Of Warcraft, Лига На Легенди, Apex Легенди, Roblox, Бојно Поле НА ИГРАЧОТ, Overwatch, Контра-Штрајк : Глобална Офанзива, Бојно Поле V, Нов Свет, Minecraft, Elden Ring, Ракетна Лига, дивизија 2 и повеќе на ултра поставки, детална резолуција од 1440p Quad Hd И Непречена Игра Од 60+ Fps.

Параметри на производот

Стоката во категоријата