0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
3 парчиња метална рака Спинер од не'рѓосувачки челик лежиште вртеж за легура на легура на легура за олеснување на анксиозноста играчки за фокус на раката за возрасн

3 парчиња метална рака Спинер од не'рѓосувачки челик лежиште вртеж за легура на легура на легура за олеснување на анксиозноста играчки за фокус

DEN 175.84
Во магацинот.

Тековен

Цврст материјал : Fidget играчката е направена од легура, која е силна и цврста, отпорност на абење, не е лесен за кршење или деформирање, може да се примени долго време, а со заоблени агли, безбеден за игра Содржина на пакетот : getе добиете 3 парчиња метални вртења на рацете во различни бои, како црни, темно сини и виножитни бои, количината е доволна за да ги задоволите вашите потреби за играње, исто така може да се сподели со другите. Убијте време : Играчката за вртење може да ротира околу 3-5 минути, а времето на ротација е долго и нема бучава, овозможувајќи ви лесно да го убиете вашето слободно време. Широки прилики : The Fidget Hand Toy е погодна за играње дома, училиште, канцеларија, автобуска станица и сл. Правилна големина : Играчките за прсти на фиџгет се околу 6 x 6 x 1,3 cm/ 2.36 x 2,36 x 0,51 инчи, мала големина за лесно носење, овозможувајќи ви да играте во секое време и каде било. 3 x метални вртења на рака. 3 x метални вртења на рака. Карактеристики : Спинчарите на раката на играчките Fidget можат да се применат како убави подароци дадени на член или пријател на вашето семејство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата