0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
јуетон 100мл Гроздобер Кристално Стил Полнење Парфем Атомизатор Спреј Шише

јуетон 100мл Гроздобер Кристално Стил Полнење Парфем Атомизатор Спреј Шише

DEN 215.84
Во магацинот.

Тековен

Ананас шема кристално стакло балон спреј парфем шише;не може да се врвот на страна; Извонредна технологија, модно моделирање; Додадете смисла за мода. Можете да ја декорирате дневната соба, спалната соба. Апликација : може повторно пакување парфем, лосион, тонер и така натаму. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријател и соработници. Ананас шема кристално стакло балон спреј парфем шише;не може да се врвот на страна;. Извонредна технологија, модно моделирање; Додадете смисла за мода. Можете да ја декорирате дневната соба, спалната соба. Апликација : може повторно пакување парфем, лосион, тонер и така натаму. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријател и соработници. Капацитет : 100мл градиент на боја на шишиња, многу убава Боја : како што е прикажана Сликата Вкупна должина : прибл. 10,5 см/4,1" површина На шишето Прибл.8" (Ч*Г) Вклучени во Пакувањето : 1 х Шише Со Парфем Топол Совет : ве Молиме потсетете се дека поради светлосните ефекти, поставките за осветленост/контраст на мониторот итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата