0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Nudquio Небесна барокна сина златна форма на срцев облик Дрвена музичка кутија гроздобер часовници музички кутија роденденски подарок за Денот на вineубените

Nudquio Небесна барокна сина златна форма на срцев облик Дрвена музичка кутија гроздобер часовници музички кутија роденденски

DEN 443.04
Во магацинот.

Тековен

дрво Направени во САД или увезени. Направено од висококвалитетно дрво, оваа музичка кутија е лесна и прекрасна, со прекрасно извајана изглед, чиста мелодија и долготрајна издржливост. Тоа е механизам за музички кутии со часовници што само ја затегнува пролетта и ја олабавува за да свири класична музика. Димензии на музичка кутија : Должина : 9см/3.5in, ширина : 8,5 см/3.3in, висина : 4,5 см/1.8in, Белешка : Патеките се испорачуваат случајно. Ретро стилска музичка кутија е совршена за биро за спални простории, соба за гости, дневна соба, фустан, канцеларија, торба, куќа, куќа за одмор, итн. За роденден, Валентин, Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година, подарок за пријатели, девојка, lубовник, прекрасна Подарок за семејство. Големината се добива со рачно мерење, а грешката во рамките на 1-2 см е нормален феномен. Ако сте ја купиле нашата музичка кутија за производи, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно да ни испратите е -пошта, ние ќе го решите за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе го купите. Направени во САД или увезени. Направено од висококвалитетно дрво, оваа музичка кутија е лесна и прекрасна, со прекрасно извајана изглед, чиста мелодија и долготрајна издржливост. Тоа е механизам за музички кутии со часовници што само ја затегнува пролетта и ја олабавува за да свири класична музика. Димензии на музичка кутија : Должина : 9см/3.5in, ширина : 8,5 см/3.3in, висина : 4,5 см/1.8in, Белешка : Патеките се испорачуваат случајно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата