0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Најдобар татко од страна на кожен пепел, преносна тркалезна цигара од цигари за пепел за украси за домашни канцеларии

Најдобар татко од страна на кожен пепел, преносна тркалезна цигара од цигари за пепел за украси за домашни канцеларии

DEN 308.64
Во магацинот.

Тековен

Кожа Направени во САД или увезени. Материјал : Надворешниот прстен од пепел е изработен од кожа, а внатрешниот прстен е изработен од трајна пластика. Дизајн : Пеперката е дизајнирана со жлебови, а решетките можат да поправат цигари, да спречат тркалање, да ја чуваат работната површина чиста и мазна и да ве натера да се чувствувате среќни. Големина : 4 x 3,1 инчи / 10 см x 7,9 см. Можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Повод : Стилскиот пепелник е погоден за разни прилики во секојдневниот живот, дневната соба, спалната соба, конференциската сала, хотелот и така натаму, тоа не е само пепелник, туку и прекрасно уметничко дело. Совршен подарок : Ештрај со персонализиран дизајн на шема може да се даде и како подарок за вашето семејство, пријатели, импресивен подарок. Ве одржувам среќни цело време. Висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални дизајни за импресивна декорација на домови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата