0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Жични слушалки hi -fi звучни слушалки за ракави на метални слушалки за метални ушни ушни компатибилни со Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 - Galaxy Tabpro 10.1 SM -T520 - Galaxy Tabpro 12.2

Жични слушалки hi -fi звучни слушалки за ракави на метални слушалки за метални ушни ушни компатибилни со Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Слушалки за слушалки со црвени уши без раце со слушалки со метални слушалки во уво жични [3,5мм] Слушалките за рамен кабел без рамен кабел со високи перформанси со двојни уши во стилот на уво. Одличен одговор на бас. Уживајте во разговори без раце со ова во стерео слушалки во уво со прекинувач за вклучување/исклучување и микрофон. Моден-свесен, ергономски дизајн со метални уши. Вртено во изолација на бучава во уво. Дополнителни два пара силиконски уши фитинзи. Компатибилен со сите телефони, таблети, MP3 плеер и други уреди со приклучок за слушалки од 3,5 мм. Солидна конструкција со мала форма фактор, лесен. Одличен квалитет на звукот и супер чист звук. Вклучува интегрирани слушалки и микрофон. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало). Слушалки за слушалки со црвени уши без раце со слушалки со метални слушалки во уво жични [3,5мм]. Слушалките за рамен кабел без рамен кабел со високи перформанси со двојни уши во стилот на уво. Одличен одговор на бас. Уживајте во разговори без раце со ова во стерео слушалки во уво со прекинувач за вклучување/исклучување и микрофон. Моден-свесен, ергономски дизајн со метални уши. Вртено во изолација на бучава во уво. Дополнителни два пара силиконски уши фитинзи. Компатибилен со сите телефони, таблети, MP3 плеер и други уреди со приклучок за слушалки од 3,5 мм. Солидна конструкција со мала форма фактор, лесен. Одличен квалитет на звукот и супер чист звук. Вклучува интегрирани слушалки и микрофон. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало). Слушалки за слушалки со црвени уши без раце со слушалки со метални слушалки во уво жични [3,5мм].

Параметри на производот

Стоката во категоријата