0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Цотмо Хорор Филм Љубовник Подарок Хорор Филм Карактер Инспириран Патент Торбичка Шминка Торба

Цотмо Хорор Филм Љубовник Подарок Хорор Филм Карактер Инспириран Патент Торбичка Шминка Торба

DEN 238.24
Во магацинот.

Тековен

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КОЗМЕТИЧКА КЕСА● : Овие кеси за шминка не само што можат да ја складираат вашата козметика, туку и накит, електронски додатоци, камера, есенцијално масло, тоалети, комплет за бричење, вредни предмети и така натаму ●ГОЛЕМИНА на КЕСА ● 23,5 см ( 9,25 инчи ) * 17 см (6,69 инчи) . СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. ●Издржлив Материјал●Изработен од платно со метален патент, мек и удобен, отпорен на нечистотија и абразија, лесен за чистење. Мала тежина, многу издржлива и лесна за носење. €ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : оваа торба за шминка е доволно голема за да ја држи вашата секојдневна шминка, како кармин, сјај за усни, четки за шминка, сенка за очи и така натаму. Ги одржува сите ваши работи убави и организирани за да не мора постојано да барате се. И оваа мермерна торба за шминка е пренослива и лесна, лесна за носење. Можете да ја донесете вашата козметика насекаде. ●СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК} оваа торба за шминка не е погодна само за ваша сопствена употреба, туку и за подароци. Погоден за различни сцени или фестивали, за вашето семејство, пријатели, колеги итн. Нашата козметичка торба е одличен избор за празнични подароци, како што се роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените итн. Добредојдовте ВО ЦОТМО. КАРАКТЕРИСТИКИ : Внатрешен Оддел. Доволно простор за поставување на секојдневните потреби, направете се што е добро организирано.Исто така, можете да го користите како спојка за мали нешта како што се телефон, клучеви, картички или некои пари итн. РАЗНОВИДНА УПОТРЕБА : разноврсна торбичка за организирање на сите ваши најважни работи како тоалети, козметика, уметнички материјали, алатки, моливи и други personal предмети во вашата дневна торба или за време на патувањето. Нашата чанта за шминка совршено одговара за вашиот дневен изглед, без разлика кога работите, патувате или излегувате на забава. Тоа е исто така добар избор како подарок за семејства, пријатели, роденденски подарок, годишнина изненадување, Божиќни подароци, новогодишни подароци, подароци за денот на мајката.

Параметри на производот

Стоката во категоријата