0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Замена на батеријата За Pentax Optio X90 MX - 1 D-L106

Замена на батеријата За Pentax Optio X90 MX - 1 D-L106

DEN 240.64
Во магацинот.

Тековен

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен Со Модели : Optio X90 MX-1. Димензии : 40,2 x 35,3 x 9,6 mm Тежина : 50,0 g. Напон : 3,7 V, Капацитет : 1000m Ah, WH : 3,7 Wh. Сертифициран СО ISO9001, Ro HS, CE, UN38. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носејќи се што е именувано БАТЕРИИ. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција Во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за Сад и Канада . - Компатибилен Модел : Optio X90 MX-1-Компатибилен Број На Дел Од Батеријата : D-L106-Ro HS одобрени за токсични бесплатни. - СЕ И ИСО9001 Сертификат за обезбедување на квалитет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата