0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Coss CS340BT QZ Безжични Bluetooth Слушалки За Комуникација На Уво, Активно Откажување На Бучавата, Контроли На Одборот, Црно

Coss CS340BT QZ Безжични Bluetooth Слушалки За Комуникација На Уво, Активно Откажување На Бучавата, Контроли На Одборот, Црно

DEN 2399.84
Во магацинот.

Тековен

Карактеристики состојба НА are ANC (Активно Откажување На Бучавата) Значително го намалува несаканиот шум во позадина, така што останува само звукот со висока верност Откажи Се - ДВОЕН микрофон CVC 8.0 ја елиминира бучавата во позадина за да обезбеди кристално јасна гласовна комуникација. Контроли На Одборот - Контрола АНЦ, јачина на звук и музика, како и одговори/крајни повици со контролите на одборот. Импресивно Траење На Батеријата - до 22 часа користење со ANC + Bluetooth или До 30 часа користење Само Со Bluetooth. Една Година Ограничена Гаранција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата