0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Знаме на аз француска Гвајана Знаме на Маса 5 х 8 - француски Регион На гвајане Франсезе Биро знаме 21 х 14 см-Црн Пластичен Стап И Основа

Знаме на аз француска Гвајана Знаме на Маса 5 х 8 - француски Регион На гвајане Франсезе Биро знаме 21 х 14 см-Црн Пластичен Стап И Основа

DEN 111.20
Во магацинот.

Тековен

Завршна обработка : Топло намалување Виси : Црна основа и столб. Материјал : 100% Полиестер-Пластичен пол. Употреба : Внатрешна декорација. Завршна обработка : Топло намалување. Виси : Црна основа и столб. Материјал : 100% Полиестер-Пластичен пол. Употреба : Внатрешна декорација. 5" х 8 " француски регион На гвајане Франсезе Знамиња На Маса - Ова Знаме На табелата на француска Гвајана е направено од полиестер и содржи црн пластичен стап и црна пластична основа. Овој производ е оригинален производ НА брендот АЗ ЗНАМЕ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата