0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
кожа уметност Седум Камен Кожа Весник Врежана Кожа Дневник Кожа Лаптоп Кожа Врзани Весник Чакра Камен Весник

кожа уметност Седум Камен Кожа Весник Врежана Кожа Дневник Кожа Лаптоп Кожа Врзани Весник Чакра Камен Весник

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

ВИСТИНСКА ИЗДРЖЛИВА КОЖА : - Мека И Еластична Дизајнерска Кожа Од Кафеав Врв Со вистински мирис на кожа Ова списание е направено од најдобра стара кожа, тоа е посебен чувар на вашите соништа, дизајни и мисли. НЕ КРВАРЕЊЕ ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКА ПАМУЧНА ХАРТИЈА (НЕОБЛОЖЕНА) : 240 страници (броење на двете страни) рачно изработена хартија произведена со Употреба на Памучна Биомаса. Кои се исто така без киселина. На оваа хартија може да се користат секаков вид пенкало и молив со мастило. СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА за ПОВЕЌЕНАМЕНСКА УПОТРЕБА : Должина 7", Ширина 1,2", Висина 10 " инчи, овој лесен за носење личен дневник е совршен за употреба како здравствено списание, книга со скици и списание за поезија. Тоа е идеално списание кое ги евидентира вашите дневни мисли и животни списоци. И, исто така, добро за дизајнирање, дудлинг или Калиграфија по ваш избор. ВРЕЖАНО СО ПОЛУСКАПОЦЕН КАМЕН : - ова списание е врежано со 7 специјален камен што помага Да Се Поттикне самосвеста, овозможува самоизразување и ја открива внатрешната вистина во себе. НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ВАШИОТ ПРИДРУЖНИК : дневник е како доверлив пријател. Можете да го користите за решавање прашања, да добиете инвентивни или да снимате вредни спомени за да траат вечно или можете само да го користите како подарок за вашата сопруга, син или ќерка или за некој ентузијастички писател во вашето семејство. Дури и за обожавател на Хари Потер кој бара чудесна книга со магии или Гејмер За Д&Д кој ја бара својата книга за потрага. кожна уметност Врежана И Пишување На Производителот * * Дизајнирана да се издвојува од толпата. Нашите рачно Изработени Кожни Списанија се Изработени Од Вистинска Кожа. Врежана На Капакот Користејќи Рачни Алатки Од Високо Квалификувани Занаетчии. Тие се Направени Во Мојата Мала Куќа Во Раџастан, Индија од Квалификувани Занаетчиски Луѓе И Моето Семејство Мамер Користејќи Мешавина Од Традиционални И Современи Методи Рачно Изработени Од Квалификуван И Искусен Занаетчија Со Најголема Посветеност и Љубов Ретро Луѓе Е Горд Што Донесе Повеќе Од 100 Години Искуство На Традиционалната Индиска Изработка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата