0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Универзална Далечинско Ниво Бас Контрола За Автомобил Засилувач Автомобил Аудио Делови

Универзална Далечинско Ниво Бас Контрола За Автомобил Засилувач Автомобил Аудио Делови

DEN 271.84
Во магацинот.

Тековен

НЕ Универзална Далечинско Ниво Бас Контрола За Автомобил Засилувач Засилувач Автомобил Аудио Ова Е еден од најнапредните бас контролери на пазарот со двојни контроли. Не само што ќе добиете контрола врз вашата добивка, туку и врз вашата фреквенција на бас. Ова е одлично затоа што секоја песна/песна звучи сосема поинаку (со различни фреквенции) и одлично е да можете да го максимизирате излезот на вашите подс со прецизно подесување на вртење на копчето. Повеќето радија имаат вградени кросовери и бас контроли, но со радио толку напредно што е тешко да се пристапи до оние контроли што брзо со сето она што се случува кога возите. Затоа, дојдете до тоа со допир на копче. Висококвалитетни автомобилски аудио додатоци!!!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата