0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Спреј за керамички автомобили Zoxdo, 30/100ml Zoxdo Car Spray, керамички автомобилски лак и заштитете восок за обложување

Спреј за керамички автомобили Zoxdo, 30/100ml Zoxdo Car Spray, керамички автомобилски лак и заштитете восок за обложување

DEN 271.84
Во магацинот.

Тековен

【Премиум реставратор на боја на автомобили】 Може да ги поправи несаканите гребнатини, измама и вртливите додека ги обновува сјајот и сјајот на вашиот автомобил И го прави вашиот автомобил-отпорен на масло, хидрофобна и отпорна на гребење. 【Измијте без вода】 Само испрскајте го на вашата боја на автомобил, тоа ќе ги елиминира нечистотијата, кал, прашина и тврдоглави дамки веднаш на контакт, заштеда на време и пари. Нема повеќе досадно миење на автомобили. 【Зокдо спреј за автомобили】 Најлесен, најбрз и најефикасен начин за чистење, обновување и полирање на автомобили со нашиот спреј за брза облога со висока заштита од 3 во 1. Ви обезбедува миење без вода, создава чист изглед и го прави вашиот автомобил да блесне како порано. 【Долготрајната висока заштита】 Со употреба на напредни формулации за нанотехнологија, површината на вашиот автомобил ќе формира заштитна обвивка што трае со месеци и обезбедува долготраен сјај. 【Повеќекратни намени】 Овој долготраен и екстремно издржлив производ е дизајниран за возила и други цврсти површини за кои е потребен супериорен сјај и заштита. Безбедно за сите површини на автомобили, чамци, мотоцикли, четири тркала. 【Премиум реставратор на боја на автомобили】 Може да ги поправи несаканите гребнатини, измама и вртливите додека ги обновува сјајот и сјајот на вашиот автомобил. И го прави вашиот автомобил-отпорен на масло, хидрофобна и отпорна на гребење. 【Измијте без вода】 Само испрскајте го на вашата боја на автомобил, тоа ќе ги елиминира нечистотијата, кал, прашина и тврдоглави дамки веднаш на контакт, заштеда на време и пари. Нема повеќе досадно миење на автомобили. 【Зокдо спреј за автомобили】 Најлесен, најбрз и најефикасен начин за чистење, обновување и полирање на автомобили со нашиот спреј за брза облога со висока заштита од 3 во 1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата