0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Овфхус Хедерс Сочинуваат Торба Музички Подароци Музички Карактер Козметичка Патна Торба Фанови На Музички Театар Подароци За Пријателство Подароци За Жени Сестр?

Овфхус Хедерс Сочинуваат Торба Музички Подароци Музички Карактер Козметичка Патна Торба Фанови На Музички Театар Подароци За Пријателство

DEN 521.60
Во магацинот.

Тековен

Материјал : Водоотпорен материјал и лен, метален патент, тој е издржлив, водоотпорен, отпорен на нечистотија, лесен за чистење, лесен, мек и еколошкиДвострано печатено. Големина : Должина 9,8 Инчи, Ширина 1,9 Инчи, Висина 6,8 Инчи. Совршена големина за да имате многу потреби како што се козметика, очила за сонце, ЛИЧНА карта, мобилен телефон, клучеви од автомобил, СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. Цел : не само што може да се користи како козметичка кеса, туку може да се користи и како торба за мобилни телефони, чанта за очила, акварели торба за алатки за шминка. Значаен Подарок : Значаен подарок за најдобри пријатели, роднини, љубовници, соработници или можеби многу уникатно уживање за себе.Нашата козметичка торба е одличен избор за празнични подароци, како што се роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените. Специјален Дизајн : може лесно да го истакне вашиот личен карактер и вкус. Материјал : Водоотпорен материјал и лен, метален патент, тој е издржлив, водоотпорен, отпорен на нечистотија, лесен за чистење, лесен, мек и еколошки.Двострано печатено. Големина : Должина 9,8 Инчи, Ширина 1,9 Инчи, Висина 6,8 Инчи. Совршена големина за да имате многу потреби како што се козметика, очила за сонце, ЛИЧНА карта, мобилен телефон, клучеви од автомобил, СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата