0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Твитерџии за автомобили, Пластични Лепливи Мини Црни Аудио Високотонци За Автомобили, Аудио Систем За Автомобили Повеќето Модели На Поправка На Системот За Звучни

Твитерџии за автомобили, Пластични Лепливи Мини Црни Аудио Високотонци За Автомобили, Аудио Систем За Автомобили Повеќето Модели На Поправка

DEN 1024.00
Во магацинот.

Тековен

Производот е дизајниран за општа употреба и е погоден за повеќето модели Опремени со кружен лепак од 2 парчиња, можете да ги користите овие. Производот усвојува компактен дизајн за да го олесни склопувањето и инсталацијата. Производот е многу лесен и може да се залепи на локацијата што сакате да ја инсталирате. Производите можат да го направат вашето возење позабавно и да добијат подобро музичко искуство. Производот е дизајниран за општа употреба и е погоден за повеќето модели. Опремени со кружен лепак од 2 парчиња, можете да ги користите овие. Производот усвојува компактен дизајн за да го олесни склопувањето и инсталацијата. Производот е многу лесен и може да се залепи на локацијата што сакате да ја инсталирате. Производите можат да го направат вашето возење позабавно и да добијат подобро музичко искуство. Карактеристика : производот е многу лесен и може да се залепи на локацијата што сакате да ја инсталирате. Опремени со кружен лепак од 2 парчиња, можете да ги користите овие. Производот усвојува компактен дизајн за да го олесни склопувањето и инсталацијата.

Параметри на производот

Power:
20W
Material:
Plastic
Weight:
108g / 3.8oz
Color:
Black 
Package list:
1 * Car Speaker Audio(Pair):

Стоката во категоријата