0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Адаптерот за адаптер за возврат 26.5V AC/DC компатибилен со GEEMO G201 21KPA E4 20KPA K14 14KPA 22V 22.2V 2000mAh 44.4Wh Li-Ion Battery Stick VAC безжичен вакуум чистач TAA012265005050HJ 26.5VDC Полнач за напојување

Адаптерот за адаптер за возврат 26.5V AC/DC компатибилен со GEEMO G201 21KPA E4 20KPA K14 14KPA 22V 22.2V 2000mAh 44.4Wh Li-Ion Battery

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Влезен напон со широк широк 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на излез. Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Адаптерот за адаптер за Global 26 V AC / DC компатибилен со Geemo G201 21 KPA K14 14 KPA 44.2 V 200 W 2000m Ah 22.2 Volt 2000 MAH 22.2 VDC литиум-јонски лик-јон секундарно прицврстување на средно дополнување 4 во 1 Gee Mo G 201 безжичен вакуумски чистач за вакуумски рачен вакуумски подот Carpet Car Pet Hair Vac PN : Model TAA0122650050 HJ TAAO122650050 HJ DC 26.5 V 500m A +26 V DC26.0 V 26 VDC 26 VDC 26.5 VDC Switching Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Mains PSU. Компатибилен со : GEEMO модел на производи : E4 180 W 2000mah 6-Cell 22 V 22 VDC DC22 V 22.0 V 22-22,2 волти 20kpa Супер-сукцирање безжичен вакуум чистач батерија без рачен рачен 20 k Pa моќно вшмукување 4 во 1 стап. (Забелешка : ⚠ !!! 22.2 V е напон на батеријата на Vacuum. Различен број на модели, ве молиме проверете дали вашиот модел или PN : одговараат на оваа листа, благодарам).

Параметри на производот

Стоката во категоријата