0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
66252838706 четка за тркала од жица, жица од 0,020

66252838706 четка за тркала од жица, жица од 0,020

DEN 405.44
Во магацинот.

Тековен

66252838706 четка за тркала од жица, 0,020 "диа Жица Опис на жицата четка за тркала, четка за тркала од жица, виткана жица од типот на четка, четка Дија. Без никаква тресење, жица. MPN : 66252838706 Предмет : Боја : Материјал : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата