0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Navitech 9 во 1 Комбо комплет за додатоци за акциони камера и солиден сив кутија за складирање компатибилен со LG 360 CAM | LG Action Cam | Lteliquid image ego | listo cam-816

Navitech 9 во 1 Комбо комплет за додатоци за акциони камера и солиден сив кутија за складирање компатибилен со LG 360 CAM | LG Action

DEN 1577.60
Во магацинот.

Тековен

Вклучени додатоци : Водоотпорна кутија за складирање, лента за глава, лента за градите, тока J-кука Лебдечка рачка зафат, каиш, чаша за вшмукување, две завртки. Пловечкото тело на управувачот ќе ја задржи камерата на површината на водите. Монтирање на каишот на градите целосно прилагодливо за да одговара на широк спектар на големини. Прилагодливо монтирање на лентата за глава/кацига. 1 x лента за глава 1 x лента за ременот на градите монтирање 1 x j кука тока 1 x жолта лебдечка рака зафат 1 x лента 1 x чаша за вшмукување 2 x завртки за складирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата