0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Vofolen за iPhone 13 Pro Max Случај Паричник 4 - Картичка Носителот Проект Слот Флип Врата Скриени Џеб Анти-Нула Двослоен Хибрид Tpu Браник Заштитни Хард Школка Задниот Капак за

Vofolen за iPhone 13 Pro Max Случај Паричник 4 - Картичка Носителот Проект Слот Флип Врата Скриени Џеб Анти-Нула Двослоен Хибрид Tpu Браник

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Случај На паричник Компатибилен со i Phone 13 Pro Max(6,7 инчи, 2020), има 4 основни картички за замена на вашиот паричник Зголемениот слот за задна картичка може да носи најмалку 4 картички со големина на ЛИЧНА КАРТА (кредитна / метро картичка, лиценца, малку готовина, итн. Дизајнирајте со превртена врата за лесен пристап до картичките и чувајте ги безбедно зад куќиштето. Раб со текстура што додава дополнително држење на телефонот и спречува случајни капки. Елегантен дизајн ќе го направи вашиот Iphone 13 Pro Max изгледа кул тогаш некогаш, многу заштитен и удобен во секојдневна употреба. Случај На паричник Компатибилен со i Phone 13 Pro Max(6,7 инчи, 2020), има 4 основни картички за замена на вашиот паричник. Зголемениот слот за задна картичка може да носи најмалку 4 картички со големина на ЛИЧНА КАРТА (кредитна / метро картичка, лиценца, малку готовина, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата