0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Термоелектричен ладилник - Систем за ладење на ладење на полупроводници - Уред за ладење на чилерот за вода - модул за ладење за резервоар за риби)

Термоелектричен ладилник - Систем за ладење на ладење на полупроводници - Уред за ладење на чилерот за вода - модул за ладење за резервоар

DEN 804.64
Во магацинот.

Тековен

Овој термоелектричен ладилник користи модул за ладење со висока крај, кој има голема моќност и добра издржливост Блок за ладење има голема површина што може да контактира со повеќе вода за брзо ладење.120 W е погоден за 30 L резервоари за риби и 180 W е погоден за резервоарот за риби од 40 L. Четири шупливи бакарни цевки со ладење внатре ќе испорачаат топлина брзо за поголема ефикасност на ладење. Тоа е заштеда на енергија и корисно за растот и репродукцијата на украсна риба. Ако имате сомнежи за овој производ, испратете порака или е -пошта за нас. И, имаме професионален тим по продажбата да одговори на вашите прашања во рок од 24 часа. Овој термоелектричен ладилник користи модул за ладење со висока крај, кој има голема моќност и добра издржливост. Блок за ладење има голема површина што може да контактира со повеќе вода за брзо ладење.120 W е погоден за 30 L резервоари за риби и 180 W е погоден за резервоарот за риби од 40 L. Четири шупливи бакарни цевки со ладење внатре ќе испорачаат топлина брзо за поголема ефикасност на ладење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата