0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ласерски 7642 Алатки Стегање Клешти-Отворен Барел

Ласерски 7642 Алатки Стегање Клешти-Отворен Барел

DEN 588.80
Во магацинот.

Тековен

Клешти за стегање на перница со тенки вилици Стеги : 14-24 AGG. Должина : 210мм.Идеален За тесни, ограничени области. Клешти за стегање на перница со тенки вилици. Стеги : 14-24 AGG. Должина : 210мм.Идеален За тесни, ограничени области. Британска компанија за алатки со седиште во Ворвикшир, Обединетото Кралство. Ласерските Алатки се базираат на долгогодишно искуство за воведување квалитетни производи кои нудат вистинска вредност за парите. Сите наши производи се одговорно извори и од доверливи етички партнери ширум светот плус (уникатно како бренд за автомобилски алатки) нашата сопствена производствена база во ВЕЛИКА британија. Комбинирањето На Нашето Британско производство, нашето долгогодишно искуство и огромната експертиза во автомобилскиот сектор ни помага да ја постигнеме нашата цел прво да донесеме висококвалитетни решенија за алатки на пазарот и да бидеме избор Број 1 за многу професионални механичари.

Параметри на производот

Стоката во категоријата