0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Навивачи на американско Знаме 10 парчиња, 4-ти јули Рачни Вентилатори Преклопна Ткаенина За Патриотски Сад, Навивачи На Преклопување Знаме На САД, Ѕвезди За Независн

Навивачи на американско Знаме 10 парчиња, 4-ти јули Рачни Вентилатори Преклопна Ткаенина За Патриотски Сад, Навивачи На Преклопување

DEN 255.84
Во магацинот.

Тековен

ДИМЕНЗИИ : Секој вентилатор за преклопување е долг 8,3 инчи кога е преклопен и вентилаторите се широки до 14,6 инчи кога се отвораат Патриотски НАВИВАЧИ : Сетот вклучува 10 навивачи на преклопување со ѕвезди и ленти за да бидете ладни додека го покажувате вашиот патриотизам.ерфект за момчиња и девојчиња влегување На Парадата На Гордоста на 4 јули. ДОБАР КВАЛИТЕТ : Изработен од силен и лесен врвен бамбус и најлон материјал, Американскиот Вентилатор за Преклопување е доволно лесен за носење и преклопување за да се вклопи во вашата торба!. НАЈДОБАР ПАТРИОТСКИ ДЕКОР : Овие Украсни Обожаватели На Знамето На Црвена Ѕвезда САД, без разлика дали се во продавници, супермаркети, ресторани или оние кои имаат патриотска забава дома, овие обожаватели на преклопување знамиња можат да бидат одличен подарок за сите гости на забавата на 4 јули. Дефинитивно ќе им се допадне!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата