0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Seasd 7 Инчен Екран На Допир IP Видео Домофон За Вила Со Мини Приемник, Поддршка Далечински Телефон Отклучување

Seasd 7 Инчен Екран На Допир IP Видео Домофон За Вила Со Мини Приемник, Поддршка Далечински Телефон Отклучување

DEN 867.20
Во магацинот.

Тековен

Токи-токи е поврзан преку протокол, а токи-токи и паметниот телефон се поврзани преку протокол Дигитален систем, мрежна кабелска врска. 2-насочна комуникација помеѓу внатрешни и надворешни единици. Поддржува 2-насочна комуникација помеѓу дисплеите.0 ПРАТЕНИК камера, широк агол на гледање. Кога некој ќе се јави надвор, вашиот дисплеј и паметен телефон ќе ѕвонат во исто време. Токи-токи е поврзан преку протокол, а токи-токи и паметниот телефон се поврзани преку протокол.Дигитален систем, мрежна кабелска врска.2-насочна комуникација помеѓу внатрешни и надворешни единици. Поддржува 2-насочна комуникација помеѓу дисплеите.0 ПРАТЕНИК камера, широк агол на гледање.Кога некој ќе се јави надвор, вашиот дисплеј и паметен телефон ќе ѕвонат во исто време.Гласовни информации и откривање на движење, поддршка на алармен домашен систем, може да додаде 8 безбедносни зони што можат да се користат или жичен рутер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата