0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
SJYDQ Електрична Кутија За Ручек Трислоен Приклучок За Електрично Греење За Готвење Автоматско Зачувување На Топлина Канцелариски Работник Мини Артефакт На Пареа О?

SJYDQ Електрична Кутија За Ручек Трислоен Приклучок За Електрично Греење За Готвење Автоматско Зачувување На Топлина Канцелариски Работник

DEN 1892.80
Во магацинот.

Тековен

Модел на производ : електрична кутија за ручек Боја на производот : сива. Номинална моќност : 270w. 1x Термичка Тегла За Храна. Номинален напон/номинална фреквенција : 110-240v~50hzproduct големина : 179* 164*240mm Basic конфигурација : вакуум прачка, мерна чаша, 3 нерѓосувачки челик внатрешен резервоар капацитет; 1.65 L супа сад + 0.

Параметри на производот

Стоката во категоријата