0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Кр Идеи Стандард мотоцикл &засилувач; АТВ Шлем Ѕид Монтирање

Кр Идеи Стандард мотоцикл &засилувач; АТВ Шлем Ѕид Монтирање

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Достапно во Термичка Пластика, Тврдо Дрво Од Топола или Домашен Црвен Даб Едноделно склопување со долг столб за монтирање од 3 инчи. 2 ● " долг аголен монтажен столб што го поддржува шлемот. Вклучен е лесен хардвер за монтирање инсталација. Стандардниот држач за кацига за мотоцикли и АТВ Е уникатен начин за прикажување на вашите шлемови на ѕидот. Украсете го вашиот простор со шлемови додека ја одржувате опремата организирана и подготвена за употреба. Основата на држачот се држи до ѕидот со две завртки за да ја издржи тежината на кацигата. Шлемот се потпира на столб за монтирање од 2 ° " покриен со заштитно капаче за да се спречи оштетување. Совршен за тематска просторија или гаражен простор, кацигата е безбедно прикажана и лесно може да се отстрани за редовна употреба. Кирк Роџерс Е Американски пронаоѓач кој дизајнира практични и привлечни производи за подобрување на просторите за живеење на луѓето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата