0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
BestCH AC / DC Адаптер За Движење Компјутери R12 Серија 12.5 Солиден Мулти-Допир Таблет КОМПЈУТЕР RB3A3A2A2A2B RB3A3A2A2A2A RD3C3A2A2A2B Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Полнач За Батерии PSU

BestCH AC / DC Адаптер За Движење Компјутери R12 Серија 12.5 Солиден Мулти-Допир Таблет КОМПЈУТЕР RB3A3A2A2A2B RB3A3A2A2A2A RD3C3A2A2A2B

DEN 299.20
Во магацинот.

Тековен

Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи. Best CH AC / DC Адаптер За Движење Компјутери R12 Серија 12.5 Солиден Таблет СО Повеќе Допири PC RB3 A3 A2 A2 A2 B RB3 A3 A2 A2 A2 A RD3 C3 A2 A2 A2 B Кабел За Напојување PS Полнач За Батерии MAINS PSU. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата