0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Велцторм Септекс ЦТО Гејмерски Десктоп КОМПЈУТЕР, 360мм АИО, 1000 W PSU WiFi 6, БТ 5.2, Победи 11 Дома) ВЕЛЗ0067

Велцторм Септекс ЦТО Гејмерски Десктоп КОМПЈУТЕР, 360мм АИО, 1000 W PSU WiFi 6, БТ 5.2, Победи 11 Дома) ВЕЛЗ0067

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

6-Ти ГЕНЕРАЛ AMD Ryzen 7 7700 X 45 GHz Процесор (до 5.4 GHz, 32 MB Кеш, 8-Јадра, 16-Теми,); Ge Force RTX 4090 24 GB, 24 GB GDDR6 X PCIe 4. 32 GB DDR5 DIMM ; WIFI 6 MT7921, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN (RJ-45), Без Веб Камера,. Без Дисплеј ; 1000w Напојување; RGB Осветлување 360mm Аио Течен Процесор Ладилник Црна Боја,. 2 TB PCIe NVMe SSD + 6 TB HDD; 2 USB 3.0 Тип-А, 4 USB 2.0, 1 HDMI, 1 Дисплеј Порта( DP), USB 3.1 Тип-C Gen1, USB 3.2 Тип-C Gen1, Без Оптички Диск, 1 x Микрофон Приклучок, 1 x Слушалки Приклучок. Прозорци 11 Дома-64., 1 Година Гаранција На Производителот Од Мајклелектроник2 (Професионално надградена Од Мајклелектроник2). Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови. Модел : Velztorm Форма/Стил : Десктоп Модел Бр : Велз0067 Процесор : 6-Ти Генерал AMD Ryzen 7 7700 X 4.

Параметри на производот

Стоката во категоријата