0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Лесни преносни преносни телескопски скалила со еден клик на преклопување телескопска скала за скалила скалила што може да се повлече од алуминиумска легура со алу

Лесни преносни преносни телескопски скалила со еден клик на преклопување телескопска скала за скалила скалила што може да се

DEN 13473.28
Во магацинот.

Тековен

[Повисок квалитет] : Нашата телескопска скала е изработена од високо-квалитетен алуминиумски материјал со високо-квалитетен алуминиум Независен систем за заклучување со поставување на заклучување на секој чекор, двете страни можат да бидат независно прилагодени за да одговараат на различни цели, осигурувајќи дека секој дел лесно се проширува и полека се склучува. [Повеќе побезбедно] : Задебелната алуминиумска цевка задебелена безбедносна шипка и широко распространети педали за ширење, ви овозможуваат побезбедна употреба. Цврсто стабилно и оптоварување со максимален капацитет за носење на оптоварување од 330 фунти. Триаголен дизајн за поддршка на анти-стенска поддршка што не се лизга крајно покритие постепено. ? Педалот усвојува анти-лизгачки обрасци што не се лизга и е поинтимна. Телескопската скала е изработена од алуминиумска легура. Површината на алуминиумскиот материјал се оксидира што може да го продолжи услужниот век на скалата за преклопување. Пластичните делови се засилени со најлонски влакна за да се подобри стабилноста на стабилноста на стабилноста на капацитетот на оптоварување и да се прошири животниот век на услугата. [Голема употреба] : Ова е магична скала со мала фигура и одлична употреба. Домот и проектот се прават во една скала. Оваа скала е идеална кога ви треба дополнителна висина во канцеларијата или гаражата во кујната за бања. [Повисок квалитет] : Нашата телескопска скала е изработена од високо-квалитетен алуминиумски материјал со високо-квалитетен алуминиум. Независен систем за заклучување со поставување на заклучување на секој чекор, двете страни можат да бидат независно прилагодени за да одговараат на различни цели, осигурувајќи дека секој дел лесно се проширува и полека се склучува. [Повеќе побезбедно] : Задебелната алуминиумска цевка задебелена безбедносна шипка и широко распространети педали за ширење, ви овозможуваат побезбедна употреба. Цврсто стабилно и оптоварување со максимален капацитет за носење на оптоварување од 330 фунти. Триаголен дизајн за поддршка на анти-стенска поддршка што не се лизга крајно покритие постепено. ? Педалот усвојува анти-лизгачки обрасци што не се лизга и е поинтимна. Телескопската скала е изработена од алуминиумска легура. Површината на алуминиумскиот материјал се оксидира што може да го продолжи услужниот век на скалата за преклопување. Пластичните делови се засилени со најлонски влакна за да се подобри стабилноста на стабилноста на стабилноста на капацитетот на оптоварување и да се прошири животниот век на услугата. [Голема употреба] : Ова е магична скала со мала фигура и одлична употреба. Домот и проектот се прават во една скала. Оваа скала е идеална кога ви треба дополнителна висина во канцеларијата или гаражата во кујната за бања. Разновидност : Луѓето можат да го користат за домаќинство секој ден или хоби, како што се менување на сијалички што сликаат wallsидови за чистење на прозорци за чистење на дрвја со употреба на тавани и брзо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата