0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
2.2 Х Висока Дефиниција Телефото Објектив 4 Групи / 4 Елементи

2.2 Х Висока Дефиниција Телефото Објектив 4 Групи / 4 Елементи

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

22 х Висока Дефиниција Телефото Објектив Изградба 4 Групи/4 Елементи. Оптимизиран За Мега Пиксел Фотографија. Автоматскиот Фокус со екстремна Брзина дава јасни и јасни слики. Дигитална Леќа Со Висока Дефиниција 0,3% Вињетирање, 1,0% Стапка На Изобличување. Повеќеслојното Оптичко Стакло Користи Филтри од 72 мм. Должина 2,0 " (50,8 мм) Тежина 8,8 мл. Објектив за телефото конвертор со висок степен дизајниран да го зголеми вашиот максимален зум за 2,2 х (пати). Совршен за природа и спортско видео и слики. Оваа Ставка Вклучува : Леќа, Капаче За Леќи, Долен Капак На Објективот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата