0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
FTVOGUE Велосипедизам Реципроцитетен Линеарен Погон Мотор, Електричен Линеарен Реципроцатор 24V Мозочен удар 315cm ЗА Нас Приклучок 100240V DIY

FTVOGUE Велосипедизам Реципроцитетен Линеарен Погон Мотор, Електричен Линеарен Реципроцатор 24V Мозочен удар 315cm ЗА Нас Приклучок 100240V DIY

DEN 1227.52
Во магацинот.

Тековен

СИЛЕН и СИГУРЕН : моторот има силни коњски сили, стабилен и сигурен и лесен за употреба Производот се состои од клипен мотор, напојување и линија за поврзување. Со ФИТИНЗИ : Комплетот За Мотор Со Линеарен погон доаѓа со адаптер, кабел за клип, женски кабел, комплетната галантерија гарантира практично работење. ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ : АМЕРИКАНСКИ приклучок од 100-240 V, напон на моторот 24 V, мозочен удар 3-15см, со брзина. ЗАМАВНУВАЧКА РАКА СО ВИСОКА ЈАЧИНА : Дојдете со широк спектар на торзија, висока цврстина на истегнување и голем опсег на телескопско прилагодување на ударот. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : главното тело е изработено од алуминиумска легура, позлатена телескопска прачка, со добра цврстина, висока цврстина, силна отпорност на свиткување и високи лежишта отпорни на абење, издржливи. Спецификација : Тип На Ставка : Велосипедизам Реципроцитетен Линеарен Погонски Мотор Материјал : алуминиумска легура приклучок : Сад Приклучок 100-240вмоторен Напон : 24встрок : Прибл.

Параметри на производот

Item Type:
Cycling Reciprocating Linear Actuator Motor
Material:
Aluminum alloy
Plug:
US Plug 100-240V
Motor Voltage:
24V
Stroke:
Approx. 3 ~ 15cm / 1.18 ~ 5.91in
Speed Adjustment:
speed
Package List:
1 x Push Rod:
1 x Adapter:
1 x Clip Line:
1 x Female Head Line:
Note:
It is recommended to choose the speed and stroke close to your actual use.:

Стоката во категоријата