0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
VXB бренд Јапонија MJC-65CS-RD 13/16 инчи до 35мм Флексибилно спојување на спојување од типот на вилицата Должина на спојувањето: Должина на спојување од 35мм: 90 спојување Над?

VXB бренд Јапонија MJC-65CS-RD 13/16 инчи до 35мм Флексибилно спојување на спојување од типот на вилицата Должина на спојувањето:

DEN 8504.32
Во магацинот.

Тековен

Спојување на носење 1 дијаметар : 13/16 инчи Спојување со 2 дијаметар : 35мм. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. Спојување на носење 1 дијаметар : 13/16 инчи. Спојување со 2 дијаметар : 35мм. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. VXB Brand, NBK Јапонија MJC-65 CS-RD 13/16 инчи до 35 MMJAW-Type Флексибилно спојување Couplingnbk Јапонија MJC-65 CS-RD 13/16 инчи до 35мм флексибилно спојување на вилицата, ова е флексибилно спојување од типот на вилицата. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА ОБЕЗБЕДУВА 1 ДИАМЕТЕР : 13/16 INCHCOUPLING BORE 2 Дијаметар : 35mmcoupling Должина : 90 Coupling Надворешен дијаметар : 65material : Не'рѓосувачкиот е флексибилно спојување на вилицата. Непречено од центарот и ракавот. Екселентна флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрациите на извртување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата