0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
UOOI HDMI ДО VGA Кабел, HDMI ДО VGA 6FT Кабел Машки До Машки Видео Кабли Компатибилен Со Малина Pi, Roku, Компјутер, Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Монитор, Проектор, HDTV 2-Пакет

UOOI HDMI ДО VGA Кабел, HDMI ДО VGA 6FT Кабел Машки До Машки Видео Кабли Компатибилен Со Малина Pi, Roku, Компјутер, Лаптоп, КОМПЈУТЕР,

DEN 271.84
Во магацинот.

Тековен

Приклучете И Играјте, не е потребна инсталација на возачот Овој HDMI ДО VGA кабел поддржува резолуција до 1920 x 1080p 60 Hz. Позлатени HDMI до VGA конектори, се спротивставуваат на корозија, Користејќи чип за конверзија на видео сигнал со високи перформанси, преносот на сигналот е постабилен, ефикасно избегнувајќи неизвесни фактори како што е изобличување. HDMI ДО VGA кабелот не е компатибилен Со Apple Mac Book, Macbook Air, Mac Mini, APPLE TV, SONY PS3/PS4, blu-ray плеер. Ве молиме обрнете внимание на тоа дали е компатибилен со вашиот уред пред купување. ●Еднонасочен HDMI До VGA Кабел qdmi до vga адаптер кабел е идеален за конвертирање и пренос на дигитален сигнал од HDMI уреди (лаптоп, Компјутер, Малина Pi, Roku) до аналоген сигнал VGA уреди (Монитори, Проектори, ТВ). ЗАБЕЛЕШКА : Не може да пренесува сигнал од VGA До HDMI Монитор. ●Поддржете HD Видео Hdmi машки до VGA машки адаптер поддржува резолуции до 1920x1080@60 Hz (1080p Full HD) вклучувајќи 720p, 1600x1200, 1280x1024. Кабелот содржи Вграден Активен ИЦ Чип, Мала потрошувачка на енергија и стабилни перформанси. €Набавка Внимание Qdmi На VGA Кабел не е компатибилен Со Apple Mac Book, Macbook Air, Mac mini, Apple TV, SONY PS3/PS4, blu-ray плеер. [Компатибилен со компјутер, компјутер, десктоп, лаптоп, ултрабук, тетратка, Chromebook, Малина Pi, Intel Nuc, Roku, Xbox итн. ●Позлатени Конектори●Позлатена HDMI / VGA порта се спротивставува на корозија и абразија и подобрување на перформансите на пренос на сигнал, Обликувано олеснување на видот ја зголемува издржливоста на кабелот, не бара никаков софтвер, драјвери, Приклучок и Игра. ①Долгорочна Гаранција 2-Пакет HDMI ДО VGA Кабел 6 FT, UVOI обезбеди безусловна 3-годишна гаранција. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. ●Еднонасочен HDMI До VGA Кабел qdmi до vga адаптер кабел е идеален за конвертирање и пренос на дигитален сигнал од HDMI уреди (лаптоп, Компјутер, Малина Pi, Roku) до аналоген сигнал VGA уреди (Монитори, Проектори, ТВ).

Параметри на производот

Стоката во категоријата