0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
SNKB Силиконски Часовници Ремени За Garmin Инстинкт Паметен Часовник 22mm Замена Бенд Нараквица Нараквица Инстинкт/Esports/Плима/Соларни

SNKB Силиконски Часовници Ремени За Garmin Инстинкт Паметен Часовник 22mm Замена Бенд Нараквица Нараквица Инстинкт/Esports/Плима/Соларни

DEN 1059.20
Во магацинот.

Тековен

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена и многу удобна. Мекоста е умерена, носи многу удобно,обликување Со Компресија, цврста и издржлива,Лента за Носење/ремен за зглоб,погодна за оригиналниот часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Параметри на производот

Стоката во категоријата