0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Стакло со дијамантска starвезда 3,5 dx7 чисто шише

Стакло со дијамантска starвезда 3,5 dx7 чисто шише

DEN 1523.20
Во магацинот.

Тековен

Мерки 3 Направено од стакло. Парче со висок квалитет. Елегантен и софистициран. Одлично како централен дел исполнет со која било од вашите омилени работи. Стакло со дијамантска starвезда 3,5 "dx7" чисто шише. Ние сме врвен увозник на квалитетни производи за стакло. Имаме огромна количина на залихи за снабдување на вашите потреби за квалитетни производи за стакло, по прифатливи цени. Нашите категории се движат од уметничко стакло, жива, плочи, цветни основи, градина и специјалност и сезонски и празник. Со повеќе од 19 години искуство во индустријата, ние користиме традиционална и напредна технологија за производство на квалитетни стакло и со поддршка на нашиот тим за дизајн во куќата, бараме да го поставиме трендот и да нудиме нови производи секоја година. Diamond Star го носи најдоброто и во стаклото направено со рака и машината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата