0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Anyufei Исклучителна рачка на вратата 3 парчиња легура на цинк легура против контакт со отворање на вратата на вратата Преносна мала тежина на допир на вратата на врат?

Anyufei Исклучителна рачка на вратата 3 парчиња легура на цинк легура против контакт со отворање на вратата на вратата Преносна мала тежина на

DEN 1188.80
Во магацинот.

Тековен

Изборот на домашна безбедност Секој пат кога ќе излезете, можете да ја користите оваа магична алатка за допир за да ја намалите шансата за контакт со мало суштество. Преносен отвор за врата избегнува допирање на екраните на јавниот допир, како што се банкомати и продавници за каси. Преку отворач на вратата на клучот, можете да ја отворите вратата, притиснете го копчето и рачката не е во директен контакт. Направено од висококвалитетна легура на цинк, отворот на вратите не е лесен за деформирање и оштетување, трајно. Изборот на домашна безбедност. Секој пат кога ќе излезете, можете да ја користите оваа магична алатка за допир за да ја намалите шансата за контакт со мало суштество. Преносен отвор за врата избегнува допирање на екраните на јавниот допир, како што се банкомати и продавници за каси. Преку отворач на вратата на клучот, можете да ја отворите вратата, притиснете го копчето и рачката не е во директен контакт. Направено од висококвалитетна легура на цинк, отворот на вратите не е лесен за деформирање и оштетување, трајно. 3 PCS Анти-контактни отвори на вратите Преносни алатки со лесна тежина хардвер додаток за цинк легура : 1. Секој пат кога ќе излезете, можете да ја користите оваа магична алатка за допир за да ги намалите шансите за контакт со мало суштество . Преносен отвор за врата избегнува допирање на екраните на јавниот допир, како што се банкомати и продавници за каси . Преку отворач на вратата на копчето, можете да ја отворите вратата, притиснете го копчето и рачката не е во директен контакт.

Параметри на производот

Item Type:
Door opener
Material:
Zinc alloy
Color:
Gold / Silver (optional)
Size:
Approx. 7.1 x 3 x 0.4cm / 2.8 x 1.2 x 0.2in
Application:
Applicable to public places such as door, elevator, ATM and store cash register.
Package List:
3 x Golden Anti-Contact Door Openeror:
3 x Silver Anti-Contact Door Opener:
only the above package content, other products are not included.:
note:
1. Please allow 1-3mm errors caused by manual measurement. Please make sure you don’t mind before triggering:
2. The color may show different differences, please understand :

Стоката во категоријата