0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Дејтон АУДИО ПА255-8 10 Про Вуфер

Дејтон АУДИО ПА255-8 10 Про Вуфер

DEN 1326.88
Во магацинот.

Тековен

Силен конус од хартија импрегниран со јаглеродни влакна со мала маса Јас-зрак валани работ 1.2 мм челична рамка. Ниска изобличување моторни систем w/бакар капа. керамички феритен магнет. Вентилиран столб парче/вентилиран глас серпентина јаз подобрете го термичкото управување. Професионален вуфер Од дејтон аудио годишно серија. Силен, лесен конус од хартија импрегниран со јаглерод за голема моќност и голема брзина валани рабови и тврдоглава челична рамка со дебелина од 1,2 мм овозможува екстремна професионална употреба. Силни 50оз керамички феритни магнети со низок моторен систем за изобличување (со бакарно капаче) и проветрени парчиња столб и перфорирани задни плочи за ракување со голема моќност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата