0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Амбесон Античка Торба За Перење, Монохроматски Повторувачки Модел На Класичен Барокен Принт Со Мотиви, Корпа Со Пречки Со Рачки За Затворање На Врвки за Перење Али?

Амбесон Античка Торба За Перење, Монохроматски Повторувачки Модел На Класичен Барокен Принт Со Мотиви, Корпа Со Пречки Со Рачки За Затворање

DEN 319.84
Во магацинот.

Тековен

Мерења-13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи. НАПРАВЕНО Од-Висококвалитетна 100% задебелена неткаена полиестерска ткаенина. Дамки и отпорни на вода. КАРАКТЕРИСТИКИ-рачки за Држење. Лесен за носење. Затворање на врвка. Може да складира до 2 товари алишта. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-Измијте со ладна вода и благ детергент. Немојте да се исушите. Не користете белило. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Овој организатор на торби за перење ќе ви го олесни секојдневието многу. Тоа ќе биде еден од вашите помагачи да го задржите вашиот дом. И ќе покаже одличен декоративен акцент со модерни отпечатоци покрај тоа што е супер корисен. Исто Така, Корпата За попречување На Амбесон може да биде одличен подарок за загревање на куќата!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата