0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Sewacc 2 парчиња лебдечки вазни стаклени тегли со капаци стаклени вазни стаклени шишиња со капаци шишиња со масло празно стаклени шишиња запечатување тегли за тушира?

Sewacc 2 парчиња лебдечки вазни стаклени тегли со капаци стаклени вазни стаклени шишиња со капаци шишиња со масло празно стаклени шишиња запечатување

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Цветни вазни- со убав дизајн на капакот, запечатен против истекување, празни стаклени шишиња, DIY и уметнички декор Шише за приказ на примероци- мала големина, мала тежина, лесна за носење и складирање, нема да заземат многу простор. Јасни стаклени капаци на капаци- не е лесно да се скрши, добар материјал, можете да ги поставите на вашата работна површина, на која нема да заземат многу простор. Стаклена цветна вазна- Може да биде како шише за чување пораки за желби, натпревари или други мали предмети. Гроздобер вазна- Оваа стаклена шишиња може да биде добар избор за подароци за вашите пријатели, многу ќе го сакаат мултифункционалното шише. Цветни вазни- со убав дизајн на капакот, запечатен против истекување, празни стаклени шишиња, DIY и уметнички декор. Шише за приказ на примероци- мала големина, мала тежина, лесна за носење и складирање, нема да заземат многу простор. Јасни стаклени капаци на капаци- не е лесно да се скрши, добар материјал, можете да ги поставите на вашата работна површина, на која нема да заземат многу простор. Стаклена цветна вазна- Може да биде како шише за чување пораки за желби, натпревари или други мали предмети. Гроздобер вазна- Оваа стаклена шишиња може да биде добар избор за подароци за вашите пријатели, многу ќе го сакаат мултифункционалното шише. Пакетот вклучува 2 x карактеристики на шише со стакло -Материјал : Стакло празен шишиња со дифузер на автомобили -вашите пријатели или членови на семејството ќе бидат среќни да го добијат ова практично шише затоа што тие се мултифункционални стаклени шишиња со капак.

Параметри на производот

Стоката во категоријата